MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhyllor 9257048
*
nr 925 7048
Bokhyllor
1 par, 1950-tal, 36, längd: 95 cm, höjd: 165 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:35:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/10 17:31:04
1
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylla bokhyllor skåp
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:53
-
3429 Bokhylla
Englesson. Bredd: 58 cm, djup: 39 cm, höjd: 204 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:22
-
3347 Bokhylla
mahogny. Bredd: 140 cm, djup: 28 cm, höjd: 75 cm, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:50
*
Bokhyllor
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 7048
Bokhyllor
1 par, 1950-tal, 36, längd: 95 cm, höjd: 165 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/10 17:31:04 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylla bokhyllor skåp
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:53 -
3429 Bokhylla
Englesson. Bredd: 58 cm, djup: 39 cm, höjd: 204 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:22 -
3347 Bokhylla
mahogny. Bredd: 140 cm, djup: 28 cm, höjd: 75 cm, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:50